PARTNERSTVÍ PRO VÁŠ ÚSPĚCH...

založeno 2005

Vedle stěžejních činností firmy - grafice a produktové fotografii - poskytujeme také reklamní servis jehož součástí jsou dodávky zakázek na klíč - od vizitky až po rozsáhlý katalog, bannery, cedule, výstavní prezentační systémy ap.

Důležitou reklamní činností je dodávka kvalitních značkových německých propisek s potiskem i bez potisku, které si díky stavebnicovému systému na speciálních internetových stránkách můžete sestavit dle svých přání a jejich prostřednictvím nám zaslat na vybraný typ poptávku.

Propisky jsou stále skvělým reklamním dárkem, kterým své stávající i potencionální zákazníky nejen potěšíte, ale díky své reklamě na propisce se jim budete připomínat po celou dobu životnosti propisky, navíc každý kdo propisku uvidí v ruce majitele nebo někde položenou bude si vytvářet povědomost o existenci Vaší firmy.

Neváhejte a popusťe uzdu své fantazii v našem stavebnicovém systému a staňte se tak spolutvůrcem svého reklamního dárku!

http://www.penbuilder.com/cz/Penbuilder/group/A/partner/2541/

LAMINACE DOKUMENTŮ

Laminujeme za tepla dokumenty do laminovacích košilek ve formátech A4 - 210 x 297 mm (20 Kč/ks); A5 - 148 x 210 mm (13 Kč/ks); A6 - 105 x 148 mm (9 Kč/ks); A7 - 74 x 105 mm (7 Kč/ks). Uvedené ceny laminace jsou vč. DPH. Množstevní slevy: od 21 ks sleva 5 %, od 51 ks sleva 10 % (uvedené množství musí být v rámci jedné zakázky).

RAZÍTKA TRODAT

Nabízíme výrobu razítek Trodat i štočků do stávajících strojků. Zpracujeme grafickou předlohu razítka a dodáme jako komplet s hotovým razítkem. Ceny razítek a informace o sortimentu strojků Vám rádi poskytneme na dotaz mailem nebo prostřednicvím poptávkového formuláře v odkazu POPTAT. Držíme se doporučených maloobchodních cen výrobce.

www.svatos-design.eu | Copyright Radek Svatoš, 2015 | GRAFIKA | FOTO | REKLAMA | KONTAKT | POPTAT